Powiedzmy sobie szczerze – warto ćwiczyć

W tym tekście akurat w kontekście chodzenia na siłownię. Siłownia..

bieganie

Powiedzmy sobie szczerze – warto ćwiczyć

W tym tekście akurat w kontekście chodzenia na siłownię. Siłownia to miejsce, w którym możesz naprawdę wiele zyskać. I nie chodzi tu już o takie rzeczy jak wymarzona sylwetka, idealna figura, czy jak to sobie tam nazwiesz będąc kobietą, czy też rzeźba, jak to mówią faceci.

To o co chodzi?

Chodzi o to, że ćwicząc, zapewniasz sobie naprawdę całą masę korzyści. Dla twojego zdrowia i codziennego funkcjonowania. Ludzie, którzy trenują, dłużej żyją w zdrowiu, nie chodzą tak często do lekarzy. Nie chorują tak często jak te osoby, które więcej energii wkładają w siedzenie w domach. Warto też podkreślić, że gdy ćwiczysz, masz łatwiejszy dostęp do endorfin. A te z kolei, dając kopa, naprawdę mogą pomóc Ci świetnie przejść przez wszystkie wyzwania jakie stawia przed Tobą codzienne życie. Poza tym, ćwicząc tez przebywasz w towarzystwie innych, pozytywnie nakręconych ludzi, co rzeczywiście będzie się świetnie odbijało na samopoczuciu. Dlatego też, jeżeli już mówimy o konkretnych korzyściach, warto je sobie wylistować.

tory

Od takich typowo związanych z ciałem, po te, które mają charakter mentalny i dotyczą w sposób bezpośredni tego jakie masz nastawienie. Nie tylko do siłowni, ale do wszystkiego co w ogóle robisz. To jest niesamowite, jak wiele może zmienić ćwiczenie. Nawet jeśli nie chcesz kręcić jakichś szczególnie mocnych osiągów i bić kolejnych rekordów. I tak warto, zdecydowanie warto! Zresztą, to daje się odczuć z tygodnia na tydzień z coraz większym zaangażowaniem i mocą. Wystarczy tylko chcieć, no i działać.


Related articles